Představení firmy Borri

Moderní průmyslové a komerční podnikání stále více vyžaduje používání high-end technologií, a to jak v zařízeních, tak i v řídicích systémech. Díky schopnosti těchto zařízení pracovat nepřetržitě, roste i význam zajištění jejich nepřerušitelného napájení.
Sídlo firmy

Společnost Borri Industrial Power Solutions byla založena již v roce 1932 v italském městě Bibbiena v Toskánsku a v současné době nabízí komplexní portfolio řešení a produktů pro napájení kritických zátěží.

S 90 letou zkušeností, hlubokou znalostí požadavků zákazníků, neustálými inovacemi a prvotřídními službami přináší nabídka produktů Borri nejlepší řešení v oblasti napájení od malých až po velké a kritické provozy.

Od začátku své činnosti se společnost Borri zabývá konstrukcí a výrobou elektrických zařízení pro průmyslové aplikace. Od 60. let byla hlavní činnost společnosti v oblasti energetiky, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční trhy, s tyristorovými usměrňovači, s nabíječi baterií a s tyristorovými a fero-rezonantními invertory.

Společnost má nyní tisíce zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) instalovaných po celém světě a nabízí svým zákazníkům následující AC a DC napájecí systémy:

  • UPS
  • Usměrňovače / nabíječe baterií
  • Invertory
  • Statické přepínače
  • Distribuční panely
  • Regulátory napětí a frekvenční měniče

Výsledné řešení společnosti Borri tvoří tato technická zařízení, software řízení napájení, vzdálený monitoring, integrace na klíč včetné následné podpory. Díky této komplexní nabídce je Borri schopna zajistit napájení velice kritických provozů jako jsou elektrárny, chemické závody, letecká, železniční a námořní doprava, banky, zdravotnictví či telekomunikace.

Obchodní zastoupení pro ČR

Jsme oficiálním distributorem společnosti BORRI pro Českou republiku. Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem, instalací a servisem záložních zdrojů UPS. Pro všechny námi nabízené zdroje UPS zajišťujeme záruční i pozáruční servis včetně dodávek originálních náhradních dílů. Všichni naši technici jsou pravidelně proškolováni přímo u italského výrobce.

Katalogy produktů

Hledat v produktech

Hledat  

Proč produkty Borri?

  • Tisíce záložních zdrojů UPS instalovaných po celém světě.
  • Rozsáhlé zkušenosti získané za 90 let existence firmy.
  • Kompletní portfolio výrobků od malých UPS až po výkonné zdroje pro zajištění energie v kritických provozech.

Zastoupení Borri UPS v ČR

Ing. Nikolaj Jordanov
Výpadní 898/20
641 00 Brno

Tel: +420 721 360 370
jordanov@joralex.cz